KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16165093
nr 1616 5093
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Studie. Signerad, daterad -55. Blandteknik, bildmått: 46x87 cm, yttermått inklusive ram: 65x102 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:35:55
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor